Art148.pl

Informacje o działalności serwisu


Słowo wstępne
Art148.pl jest serwisem o szeroko pojętej tematyce kryminalnej. Ma charakter czysto informacyjny. Z uwagi na drastyczną zawartość przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Osoby nie mające ukończonych osiemnastu lat powinny natychmiast opuścić to miejsce. To samo zalecamy osobom pełnoletnim o dużej wrażliwości społecznej. Jeżeli mają Państwo słabe nerwy, prosimy w żadnym wypadku nie zapoznawać się z zawartością naszego serwisu.

Autorzy
Serwis powstał w wyniku połączenia dwóch innych stron - Zbrodnie.y0.pl (w sieci od 2012 roku) i Mordercy.info (w sieci od 2006 roku). Twórcami Art148.pl są administratorzy wyżej wymienionych stron, czyli Paula i Paweł.

Prawidłowe funkcjonowanie
Strona została napisana zgodnie ze standardami XHTML oraz CSS. Naszym założeniem było stworzenie serwisu prostego i pod względem graficznym, i w obsłudze. Efektem takiego zabiegu jest skromnie wyglądająca strona, na której w bardzo szybkim tempie można odnaleźć interesujący materiał. Serwis jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi w Polsce.

Polityka Cookies
W celu prawidłowego funkcjonowania serwisu wykorzystujemy pliki Cookies. Po szczegóły odsyłamy tutaj.

Prawa autorskie
Art148.pl jest prywatną własnością. Wszelkie elementy serwisu, tj. grafika, kod oraz treść zostały w całości przygotowane przez redakcję. Użytkownicy niniejszej witryny mogą tylko w celach informacyjnych korzystać z zamieszczonych tutaj materiałów (newsów, artykułów etc.). Zabraniamy kopiowania i rozpowszechniania jakichkolwiek składników strony bez naszej zgody. Oczywiście przy wyraźnym oznaczeniu źródła nie jest zabronione posługiwanie się drobnymi fragmentami tekstów znajdującymi się na tejże stronie, poza jej obrębem. Aby lepiej poznać zasady użytkowania serwisu, prosimy zapoznać się z jego regulaminem. Z góry dziękujemy.
© 2006 - 2020 ART148.PL NETWORK. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Statystyki serwisu