Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Art148.pl
Art148.pl
Art148.pl

Menu główne

Linia

Strona główna
Archiwum
O serwisie
Historia
Wymiana
Redakcja/Kontakt

Mordercy

Linia

Dzieciobójcy
Gangsterzy
Mordercy seryjni
Mordercy masowi
Mordercy nieletni
Terroryści
Zbrodniarze wojenni
Mordercy inni

Mass media

Linia

Książki
Filmy
Gry komputerowe

Pozostałe

Linia

Inne teksty
Poradniki
Fotografie
Wyniki ankiet

Książki » Świat kobiet mafii


Świat kobiet mafii (Clare Longrigg) Autor: Clare Longrigg
Gatunek: dokument, publicystyka

Krótki opis: Wydawać by się mogło, że za pojęciem mafia kryje się zorganizowana grupa mężczyzn, która nie tylko napada czy wymusza haracze, ale też w bestialski sposób i bez żadnych skrupułów morduje. Ten do tej pory nie do końca jeszcze odkryty, niebezpieczny i zarazem niezwykle fascynujący półświatek, to jednak nie tylko mężczyźni. To także kobiety, czasem kompletnie nie zdające sobie sprawy z brutalnych poczynań swych mężów, ojców czy braci, a czasem wręcz odwrotnie. Jaką rolę pełnią one w systemie mafijnym?

Odpowiedź na powyższe pytanie znajdziemy w książce Clary Longrigg, zatytułowanej Świat kobiet mafii. Autorka opisuje tu prawdziwe historie kobiet, które nie tylko urodziły się w rodzinach mafijnych, ale także z własnej, nieprzymuszonej woli postanowiły do nich dołączyć, wychodząc przykładowo za najpotężniejszych mafiosów.

W swej publikacji Clare Longrigg udowadnia, że kobiety potrafią być równie brutalne i okrutne, jak mężczyźni. Tytuł zawiera również kilka stron zdjęć najbardziej znanych kobiet mafii na świecie, m.in. Virginii Hill i Antoinette Giancany. Świat kobiet mafii to lektura obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych tematyką przestępczości zorganizowanej.

Aktualizacje

Linia

18.11.2017:
• Nowy dział: Historia
18.11.2017:
• Nowy moduł: Aktualizacje
dd/mm/rrrr:
• Opis aktualizacji


Ankieta

Linia

Jestem:

Kobietą
Mężczyzną


Baza linków

Linia

Mordercy.jun.pl
Kryminalistyka.fr.pl
Zbrodnia.com
Detektywistyczny.net

Art148.pl

© 2006 - 2017 ART148.PL NETWORK. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Statystyki serwisu