Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Art148.pl
Art148.pl
Art148.pl

Menu główne

Linia

Strona główna
Archiwum
O serwisie
Historia
Wymiana
Redakcja/Kontakt

Mordercy

Linia

Dzieciobójcy
Gangsterzy
Mordercy seryjni
Mordercy masowi
Mordercy nieletni
Terroryści
Zbrodniarze wojenni
Mordercy inni

Mass media

Linia

Książki
Filmy
Gry komputerowe

Pozostałe

Linia

Inne teksty
Poradniki
Fotografie
Wyniki ankiet

Książki » Sliver


Sliver (Ira Levin) Autor: Ira Levin
Gatunek: thriller

Krótki opis: Thriller, na podstawie którego nakręcono w 1993 roku film o tym samym tytule, z Sharon Stone i Williamem Baldwinem w rolach głównych, opowiada o 35-letniej Kay Norris, która odchodzi od męża, by rozpocząć nowe lepsze życie. Wprowadza się do jednego z apartamentów w nowoczesnym drapaczu chmur ulokowanym w centrum Manhattanu (Nowy Jork), gdzie poznaje Petea Hendersona, młodszego od siebie, bardzo tajemniczego mężczyznę, z którym wdaje się w romans.

Okazuje się, że Pete jest właścicielem wieżowca. Mężczyzna podgląda lokatorów dzięki zamontowanym w mieszkaniach kamerom. W swoją zabawę w Boga wciąga Kay. Wkrótce w dziwnych okolicznościach ginie kilkoro mieszkańców budynku...

Sliver to książka, która w fotel może nie wbija, ale polecam ją przede wszystkim ze względu na bardzo dobrze skonstruowaną fabułę, ciekawy wątek kryminalny i wartką akcję. Warto również obejrzeć film oparty na tej powieści. Sharon Stone w roli zmysłowej Carly Norris i William Baldwin w roli zagadkowego Zekea Hawkinsa stworzyli niesamowity duet kochanków, których chciałoby się oglądać i oglądać.

Aktualizacje

Linia

18.11.2017:
• Nowy dział: Historia
18.11.2017:
• Nowy moduł: Aktualizacje
dd/mm/rrrr:
• Opis aktualizacji


Ankieta

Linia

Jestem:

Kobietą
Mężczyzną


Baza linków

Linia

Mordercy.jun.pl
Kryminalistyka.fr.pl
Zbrodnia.com
Detektywistyczny.net

Art148.pl

© 2006 - 2017 ART148.PL NETWORK. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Statystyki serwisu