Art148.pl

Gry komputerowe - wykaz


Grand Theft Auto: Vice City (PC)

1. Grand Theft Auto: Vice City (2003)

Osadzona w mieście Vice, w latach 80-tych ubiegłego wieku historia Tommyego Vercetti, gangstera, który po piętnastu latach spędzonych w więzieniu wychodzi na wolność i od razu powraca do przestępczego świata. W grze wykonujemy kilkadziesiąt misji o różnym poziomie trudności. Za każde wykonane zadanie otrzymujemy pieniądze, za które możemy kupić na przykład wymarzoną posiadłość (początkowo nasz bohater wynajmuje pokój hotelowy)...L.A. Noire (PC)

2. L.A. Noire (2011)

Fabuła produkcji osadzona została w Los Angeles, w latach 40-tych XX wieku. W grze wcielamy się w Colea Phelpsa, weterana II wojny światowej, który po powrocie do Stanów rozpoczyna karierę w policji. Początkowo patrolujemy jedynie ulice skorumpowanego miasta, dopiero po pewnym czasie awansujemy do innych wydziałów, np. do wydziału zabójstw, gdzie mamy już do rozwikłania znacznie poważniejsze sprawy...Mafia: The City of Lost Heaven (PC)

3. Mafia: The City of Lost Heaven (2002)

Akcja gry toczy się w fikcyjnym mieście Lost Heaven, wzorowanym na amerykańskich aglomeracjach lat 30-tych ubiegłego wieku. Głównym bohaterem produkcji jest Tommy Angelo, zwyczajny taksówkarz, który przez przypadek, zrządzenie losu, wkracza do przestępczego półświatka. Staje się człowiekiem mafii. W grze wykonujemy 20 misji głównych oraz kilkadziesiąt wątków pobocznych. Do naszych zadań należeć będą między innymi wymuszanie haraczy, napady...
© 2006 - 2020 ART148.PL NETWORK. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Statystyki serwisu