Art148.pl

L.A. Noire (2011)


Wydawca: Rockstar Games
Gatunek: akcja, gangsterska, noir

Fabuła produkcji osadzona została w Los Angeles, w latach 40-tych XX wieku. W grze wcielamy się w Colea Phelpsa, weterana II wojny światowej, który po powrocie do Stanów rozpoczyna karierę w policji. Początkowo patrolujemy jedynie ulice skorumpowanego miasta, dopiero po pewnym czasie awansujemy do innych wydziałów, np. do wydziału zabójstw, gdzie mamy już do rozwikłania znacznie poważniejsze sprawy.

L.A. Noire (PC)

W grze rozwiązujemy 25 różnych spraw. Co ciekawe, wszystkie oparte są na autentycznych wydarzeniach z lat 40-tych. Każdą sprawę prowadzimy w pojedynkę. Badamy dokładnie miejsce zbrodni, poszukujemy dowodów, przesłuchujemy świadków, podejrzanych etc. Nie jest to wcale takie proste, bowiem nie każda przesłuchiwana osoba będzie chciała zdradzić nam prawdę. W wersje przesłuchiwanych osób możemy uwierzyć lub też nie. Możemy także wyrazić swoje wątpliwości, jeśli uznamy, że przesłuchiwany próbuje mataczyć w śledztwie lub zacierać ślady. Przy rozwiązywaniu spraw bez wątpienia przydatna będzie dla nas zastosowana w grze innowacyjna technologia motion capture, oferująca niezwykle realistyczne animacje twarzy. Dzięki temu z mimiki przesłuchiwanego będziemy mogli odczytać czy mówi prawdę, czy próbuje nas przykładowo oszukać.

Istotną rzeczą jest to, że L.A. Noire daje graczowi naprawdę dużo swobody. Możemy bez problemu poruszać się po mieście, brać udział w szalonych pościgach czy emocjonujących strzelaninach. Oprócz zadań głównych, w grze pojawia się również kilkadziesiąt zadań pobocznych. Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć o fenomenalnej ścieżce audio, budującej niesamowity klimat w grze oraz o przepięknej grafice i niezwykle naturalnych postaciach, od których nie sposób oderwać wzroku.
© 2006 - 2020 ART148.PL NETWORK. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Statystyki serwisu