Art148.pl

Grand Theft Auto: Vice City (2003)


Wydawca: Take 2
Gatunek: akcja, gangsterska

Osadzona w mieście Vice, w latach 80-tych ubiegłego wieku historia Tommyego Vercetti, gangstera, który po piętnastu latach spędzonych w więzieniu wychodzi na wolność i od razu powraca do przestępczego świata.

Grand Theft Auto: Vice City (PC)

W grze wykonujemy kilkadziesiąt misji o różnym poziomie trudności. Za każde wykonane zadanie otrzymujemy pieniądze, za które możemy kupić na przykład wymarzoną posiadłość (początkowo nasz bohater wynajmuje pokój hotelowy). Po mieście wzorowanym na Miami lat 80-tych poruszamy się pieszo, motocyklami, samochodami, a nawet helikopterami. Do dyspozycji gracza oddano również łodzie. Podczas jazdy możemy posłuchać oryginalnych, największych przebojów sprzed 30 lat, m.in. I Just Died In Your Arms grupy Cutting Crew, Billie Jean Michaela Jacksona czy Call me Go West.

Otrzymujemy też kilkanaście rodzajów broni, w tym strzelby, shotguny, piłę mechaniczną, noże, pałki i wiele innych. Narzędzia te będą nam szczególnie przydatne podczas wykonywania stosu fascynujących misji. Pomiędzy zadaniami możemy zwiedzić miasto, udać się do klubu disco lub na plażę.

Grand Theft Auto: Vice City to jedna z najlepszych gier gangsterskich w historii elektronicznej rozrywki. Posiada nie tylko wciągającą fabułę, ale też wyjątkową grafikę i znakomitą ściężkę muzyczną. Produkcja idealnie oddaje klimat lat 80-tych XX wieku. Jest prawdziwą perłą wśród wielu innych gier z gatunku.
© 2006 - 2020 ART148.PL NETWORK. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Statystyki serwisu